Teslimat Süreci

Özel Kurye ile Olabildiğince Hızlı Teslimat Gerçekleştiriyoruz

İstanbul sınırları içerisinde ortalama 3 saat içerisinde enfes Asi Ürünleri’ni adresinize getiriyoruz

Teslimat Bilgilendirmesi

Teslimat Süreci

Saat 18:00 den önce verilen siparişler İstanbul ili için aynı gün içerisinde teslim edilir.Sipariş verdiğiniz ürünler olabildiğince hızlı şekilde size ulaştırılabilmek için özel kurye ile teslim edillir. Seçili bazı ürünlerde kargo ile teslimat gerçekleştirilebilir.Kargo ile gönderim opsiyonu ürün açıklamalarında ayrıca belirtilir.

  İstanbul bölgesinde Adalar bölgesine kurye ile ürün gönderimi yapılmamaktadır.

 Ortalama sipariş teslimat süresi normal koşullarda 3-4 saat olarak gerçekleşir. Yol, sipariş yoğunluğu ve teslimatı geciktirebilecek koşullar oluşabilir. Teslimat süresi ile ilgili Asi Künefe net bir taahhütte bulunmaz, ancak en hızlı gönderim yöntemi olarak özel kurye ile siparişleriniz olabildiğince hızlı şekilde işleme alınarak gerçekleştirilmek hedeflenir.

İade Koşulları

Ürün İadeleri ile İlgili Bilgilendirme Metni

Asi Künefeleri güvencesiyle satışa sunulan ürünler, tamamen firmamız garantisi altındadır. Ürün iade sürecinde siparis@asikunefe.com adresine mail yoluyla  ulaşarak, sipariş detayları ve iade gerekçesini belirten bir e-posta gönderilmesi gerekir. Mail gönderilemeyen durumlarda Asi Künefeleri telefon numaraları aranarak sipariş ile igili detayları bildirerek iade süreci ilerletilebilir. Geri gönderim ücreti alıcıya aittir. Ürün iade sürecinde paranın alıcının hesabına geri yatırılması süreci 14 gün sürebilir.